تورهای بانکوک

6شب بانکوک

بانکوک بانکوک یا بانگکوک (به تایلندی: กรุงเทพมหานคร، تلفظ: کرونگتِپ مهاناکُن) پایتخت کشور تایلند است.این کشور  دارای بیشترین تعداد توریست در مقایسه با شهرهای جهان است. به‌مدت دویست سال است که نام رسمی و محلی این شهر «کرونگتِپ» بوده‌است، ولی بیشتر خارجیان همواره از نام بانگکوک استفاده می‌کنند. مردم محل نام بانگکوک را برای یکی از مناطق این شهر به‌کار می‌برند.
مراکز تفریحی کاخ بزرگ

بازار روی آب

باغ وحش سافاری

مزرعه تمساح‌ها

معبد بودا

اطلاعات پروازی تمام ایرلاین های خارجی +ماهان…
آب و هوا بانکوک   آب و هوایی کاملا تایلندی دارد چراکه میانگین دمای آن در طول سال به ۳۰ درجه می رسد و یک فصل مختص آب و هوای موسمی و طوفانی دارد. اکثر توریست ها از ماه نوامبر تا آوریل در هوای دلپذیر و آفتابی ترین روزها به اینجا سفر می کنند. آوریل گرم ترین ماه سال است و دمای هوا معمولا بیشتر از ۳۵ درجه می باشد.
سرگرمی های بانکوک

۱-کشتی کوای بانکوک:یکی از تفریحات بانکوک که بسیار جالب و هیجان انگیزه سفر با کشتی کوای در رودخانه کوای بانکوکه ، شما می تونید در تور های چند روزه با این کشتی شرکت کنید و چند روز در این کشتی که دارای امکانات کامله و مثل یه هتل میمونه اقامت کنید و لذت ببرید. این قایق رودخانه ی زیبای کوای را طی می کند و گردشگران از مناظر زیبای اطراف آن لذت می برند. در تور تایلند ما شرکت کنید تا لحضاتی مفرح و هیجان انگیز برای شما رقم بزنیم.

۲-مسابقات اسب دوانی بانکوک:در بانکوک باشگاه های سوار کاری متعددی وجود داره و آنقد بین مردم و گردشگران محبوبین داره که در هر ماه ۲ مسابقه بزرگ در بانکوک برگزار میشه . یکی دیگه از ویژگی هایی که این مسابقات داره امکان شرط بندی قانونی بر سر این مسابقاته که مهم ترین عامل جذب گردشگر دربانکوکه . تماشای مسابقات اسب دوانی را نیز در برنامه سفر خودتون قرار بدید.

۳-دوچرخه سواری در بانکوک:یکی از تفریحات بانکوک که بسیار هیجان انگیز و لذت بخش است . دوچرخه سواری در بانکوک می باشد که  افراد ماجراجو و کسانیکه می خواهند اطراف بانکوک دور از آسمان خراش ها و فروشگاه های پر زرق و برق باشند، می توانند در تور های دوچرخه سواری مختلف شرکت کنند.بعضی از این تورهای دوچرخه سواری حتی برای کودکان هم مناسبند. در تور تایلند ما شرکت کنید تا مسافرتی هیجان انگیز و عالی را برای شما رقم بزنیم