تورهای داخلی

تورهای داخلی

تور چیست ؟  شامل چه مزایایی می شود؟

وقتی صحبت از تور می شود ناخودآگاه ذهن به سمت تور ماهی گیری می رود.

از آنجائیکه ماهی سرمایه اقیانوس ها و دریا های بیکران است ! و گوهری است که همه به دنبالش هستند ،تور مسافرتی،تعریفی از دریای بی نظیر و اقیانوس های عظیم دارد و مسافران محترم نیز مرواریدی هستند که می بایست توسط آژانس های مسافرتی هدایت شده و تورهای مسافرتی آنان تنظیم گردد.

مزایای استفاده از تور: سفر دسته جمعی، آشنائی اعضای گروه با یکدیگر ،آشنا شدن با مکان های دیدنی و کسب اطلاعات مفید ،تاریخی،کشاورزی،زیارتی و غیره.

بعضاً اتفاقات بسیار خوب در تورها رقم می خورد که باعث خیر و شادی گردیده. در تورها بر اثر آشنا شدن مسافران با یکدیگر ارتباطات دوستی، کاری و تجاری ها متعددی رخ داده است.

 

استفاده از تور،بهترین راه سفر و خیالی آسوده، برای هر مسافر است.

آژانس آترین گشت با ایجاد تور و تورهای تفریحی،سیاحتی،زیارتی،فرهنگی هنری،تجاری،ورزشی،آموزشی،نمایشگاهی،پزشکی و غیره امکانی را بوجود آورده اند تا مردم به راحتی سفر نمایند.
تورها شامل چه خدماتی می باشند؟
تورها خدماتی چون: اخذ بلیط و ویزا،رزرو هتل،برنامه سفر،راهنمای تور،بیمه مسافرتی ترانسفر از فرودگاه به هتل و بلعکس،گشت های مشخص شده و سایر خدمات که (غالباً به نحوه قرارداد بین آژانس های مسافرتی و هوایی دو کشور مبدا و مقصد مربوط می گردد) را دارا می باشند.

تورهای مسافرتی به دو دسته تقسیم می شوند.
۱-تورهای گروهی (بسته).
۲۲-تورهای انفرادی (باز).

تعریف تورهای گروهی: این دست تورهای تفریحی،طوری طراحی می شوند که آژانس برای تاریخ مشخصی با توجه به تعداد صندلی پرواز خریداری نموده، گروهی معدود را ثبت نام کرده و برنامه سفر آنان را تنظیم می نمایند. اغلب در چنین حالتی تمام گروه از مبدا به همراه راهنمای تور به کشور مقصد سفر نموده و باز می گردند.

تعریف تورهای انفرادی: این تورها که حجم بالائی از مسافران را تشکیل می دهند، اغلب از آژانس های مسافرتی گوناگون، تورها خریداری می شوند و تمام مسافران با یک پرواز از قبل تعیین شده به سوی مقصد پرواز می نمایند. برنامه سفر و راهنمای تور، این دست تورها در کشور مقصد مشخص می گردد.

برچسبها:تور های داخلی,تور ارزان مشهد,تور داخلی مشهد کیش,تور ارازن کیش,آفر لحظه آخر کیش,آفر لحظه آخر مشهد,هتل مشهد,بلیط ارازن مشهد,تور تابستان کیش,تور تابستان مشهد,تور های داخلی.مشهد کیش,تورهای داخلی.