تور اکراین

معرفی تور  اکراین

اکراین کشوری در غرب روسیه است که جمعیتی در حدود ۴۸ میلیون نفر داشته و وسعتی ۷۰۰ هزار کیلومتر مربعی دارد. اکراین در حوزه علم و تکنولوژی از جمله کشورهای پیشگامی بوده است که حالا از جایگاه بسیار قابل قبولی برخوردار است.

با وجود اینکه زمستان های اکراین معمولا سرد و دلگیرکننده است اما طبیعت بسیار زیبا و بکر این کشور همواره مورد توجه گردشگران قرار داشته است و مراکز توریستی پایتخت این کشور به همراه شهرهای لووف، یالتا و کریمای آن همیشه با بازدید بسیار خوبی از سوی گردشگران تور اکراین مواجه گردیده اند.

همانطور که گفتیم شهر کیف، پایتخت کشور اکراین و بزرگترین شهر آن است که در شمال این کشور واقع شده است. این شهر دارای دو بخش شرقی و غربی است که توسط رودخانه دنیپر از یکدیگر جدا شده اند.

کیف شهری سرسبز و دیدنی است که قدمتی بیش از ۱۵۰۰ سال دارد و به داشتن کلیساها و باغ های زیبا معروف است. تور کیف اکراین برای تمام افرادی که به اروپای شرقی سفر می کنند مورد توجه است و کمتر کسی از دیدن این شهر زیبا صرف نظر می کند.

تور اکراین

اطلاعات پرواز

اگر قصد سفر با تور اوکراین را دارید بهترین پرواز ها ، پرواز های مستقیم ماهان ، هواپیمایی اینترنشنال اوکراین ، هواپیمایی تابان ، هواپیمایی یو ام ایر لاینز از تهران به اوکراین می باشد که روز های پرواز و ساعت های پرواز را در ادامه توضیح داده می شود. 

۱ ) هواپیمایی ماهان ایر : پرواز های رفت تور اوکراین : هفته ای دو روز در روز های یکشنبه و جمعه از تهران ، ساعت ۱۷:۱۵ از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه بوربیسپیل پرواز برگشت : هفته ای دو روز یکشنبه و پنج شنبه ، ساعت ۱۱:۱۵ از فرودگاه بوریسپیل به امام خمینی 

۲) هواپیمایی تابان : پرواز رفت تور اوکراین : هفته ای یک روز ، جمعه ها ساعت ۰۴:۰۰ از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه بوربیسپیل پرواز برگشت : هفته ای یک روز ، پنج شنبه ساعت ۲۱:۳۰ فرودگاه بوریسپیل به امام خمینی 

۳) هواپیمایی اوکراین اینترنشنال : پرواز رفت تور اوکراین : هفته ای سه پرواز یکشنبه ، چهارشنبه ، جمعه ساعت ۰۵:۲۵ از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه بوربیسپیل پرواز برگشت : هفته ای سه روز شنبه ، سه شنبه و پنجشنبه ساعت ۲۰:۱۰ از فرودگاه بوریسپیل به امام خمینی 

۴) هواپیمایی یو ام اوکراین : پرواز رفت تور اوکراین : هفته ای یک پرواز ، جمعه ساعت ۴:۴۵ از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه بوربیسپیل پرواز برگشت : هفته ای یک پرواز ، پنج شنبه ساعت ۲۱:۳۰ از فرودگاه بوریسپیل به امام خمینی مدت زمان پرواز تهران تا اکراین ۴ ساعت ۱۵ دقیقه می باشد ، و همچنین قیمت بلیط در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد. 

پایتخت کشور اوکراین کیف می باشد و فرودگاه کیف بريسبول است که در فاصله ۳۰ کیلومتری شهر قرار دارد. در قسمت خروجی فرودگاه بريسبول اتوبوس های حمل مسافر وجود دارد که مسافرین را به شهر های مختلف می برد با پرداخت ۱۰ گریو می توانید به مرکز کیف بروید

آب و هوا 

به طور کلی وضعیت آب و هوایی در اوکراین معتدل قاره ای است. البته در قسمت سواحل این کشور آب و هوای مدیترانه ای احساس می شود که بیشتر با بارش باران مواجه است. بیشترین میزان بارش در قسمت غرب و شمال غربی این کشور می باشد و کم ترین میزان بارش در قسمت شرق و جنوب شرقی رخ می دهد.

برای مسافرین تور اوکراین می توان این گونه معنی کرد که میزان بارش سالیانه در قسمت شمالی اوکراین ۱۳۰۰ میلی متر تخمین زده شده و در محدودهی منطقه کریمه ۵۰۰ میلی متر محاسبه شده است. برای گردشگران تور اوکراین بهترین زمان سفر از نظر آب و هوایی فصل تابستان می باشد. 
آب و هوا در این کشور در قسمت شمالی سرد و در قسمت جنوبی معتدل و مرطوب است. گردش گران تور اوکراین جالب است بدانید از آن جایی که این کشور بسیار سرد و در بیشتر فصول سال بارش برف دارد، در شهر كيف، پایتخت اوکراین ۲ تا ۳ ماه از سال يخ بندان كامل است كه دما تا ۳۰ درجه زير صفر هم ميرسد، البته مردمان کشور اوکراین به این درجه از سرما عادت کرده اند.

ميانگين دما در دی ماه منفی ۶ درجه سانتی گراد و در مرداد ماه مثبت ۲۰ درجه سانتي گراد می رسد ولی در جنوب كشور اوکراین گرما در ژانويه ۴ درجه سانتی گراد و در جولای ۲۴ درجه سانتی گراد می باشد. آب وهواي كشور اوكراين در تابستان معتدل و در زمستان سرد است به نحوی كه حتی تا ۲۵ درجه زير صفر نيز ميرسد.

شاید برای گردشگران تور اوکراین جالب باشد که شبيه به آب و هواي استان اردبيل در ایران می باشد. به طور کلی آخرین پیش بینی هایی که مسئولین نسبت به این کشور برای مسافرین تور اوکراین اعلام کرده اند حاکی از آن است که بیشتر روزهای سال دارای آب و هوایی ابری همراه با بارش باران و گاها برفی می باشد.

برچسب ها:تور ارزان اکراین, تور لحظه آخری اکراین, قیمت تور اکراین, بهترین تور اکراین, هتل اکراین, بلیط تور اکراین