تور چین

رزرو تور چین

برای رزرو تور چین-شانگهایی و همچنین اطلاع از آفرهای ویژه با مشاوران ما در  آترین گشت با شماره تلفن های ۸۶۰۲۱۰۰۸-۰۹۱۲۱۰۳۹۵۶۰  تماس حاصل نمایید.

تور چین و جاذبه های گردشگری آن

دوست دارید با پروازهای ارزان قیمت به چین سفر کنید؟ پس بهترین کار این هاست که در میان پکیچها تور چین ما  بگردید و بهترین نرخ را پیدا و با شماره های ۸۶۰۲۱۰۰۸-۰۹۱۲۰۸۰۷۴۶۹ تماس حاصل نمایید تا این تور را برای شما رزرو  نماییم. ما صدها ایرلاین را جست و جو می کنیم و می توانیم بهترین نرخ را به شما پیشنهاد کنیم.

تور پکن و جاذبه های گردشگری آن

 

تور چین

چرا تور چین را انتخاب کنیم؟

پكن يا بیجینگ پایتخت پرجمعیت ترین كشور دنیا، مركز جمهوري خلق چين و يكي از شهرهاي مشهور و كهن دنيا مي باشد كه داراي قدمتي سه هزار ساله است . مناظر و چشم اندازهاي زيباي شهر پكن دارا بودن آب و هواي اقليمي گرم و نيمه مرطوب برخورداري از هر چهار فصل به صورت واضح و مشخص و سرشار از محصولات متنوع و گوناگون كه از ويژگي هاي بارز اين شهر مي باشد.

دیدنی های پکن

از دیدنی های چین میتوان به دیوار بزرگ چین  شهر ممنوعه قصر تابستانی  میدان تیانانمن و معبد وانشو در پکن اشاره کرد 

آنچه بايد در مورد پکن بدانيم

پكن يكي از توسعه يافته ترين شهرهاي چين است و امور مالي يكي از مهمترين صنايع اين شهر محسوب مي شود. بطوريكه از پايان سال ۲۰۰۷ ميلادي ، ۷۵۱ سازمان مالي واقتصادي در اين شهر مشغول به فعاليت هستند.

وضعیت آب و هوا پکن

چهار فصل در پكن كه شهري شمالي محسوب مي شود با تابستان هاي طولاني و گرم ، زمستان هاي سرد و طولاني و بهار و پاييزي كوتاه شناخته مي شود . گرم ترين ماه سال ژوئيه و سردترين ژانويه است . با توجه به توفان هاي شن مكرر در فصل بهار ، سپتامبر و اكتبر با آب و هواي مطبوع خود بهترين ماه ها براي بازديد از اين شهر هستند .
برچسب ها:تور چین,تور پکن,ارزانترین تور های چین با پرواز مستقیم و غیر مستقیم,تور چین ارزان,تور پکن شانگهای-تور گوانجو-تور نمایشگاه,قیمت تور چین ،تور چین ۹۶