وقت سفارت بلژیک-عادی

وقت سفارت بلژیک

آترین گشت پارس وقت سفارت بلژیک:

بلژیک        

کشور بلژیک واقع در غرب اروپا و با کشورهای آلمان ، هلند، فرانسه و لوکزامبورگ همسایه استشور بلژیک از بنیانگذاران اصلی اتحادیه اروپا است و مقر اصلی آن در پایتخت کشور بلژیک یعنی شهر بروکسل میباشد.

وقت سفارت بلژیک-عادی

یکی از راه های مهاجرت به بلژیک اخذ ویزای تحصیلی این کشور می باشد.اغلب دانشگاه های بلژیک در سطح بسیار بالای علمی می باشند و مدارک آنها در سطح جهانی قابل تایید است.

هزینه های زندگی و تحصیل در بلژیک در مقایسه با دیگر کشور های اروپایی کمتر است و از نظر اقتصادی وضعیت خیلی خوبی دارد.اگر شما هم یکی از علاقه مندان اخذ ویزای تحصیلی این کشور و جهت کسب اطلاع از شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در بلژیک می توانند به وکلای مجرب ما در موسسه حقوقی توسعه گران مهر شیراز مراجعه نمایید.
زبان رسمی مردم بلژیک: هلندی، آلمانی و فرانسوی می باشد البته در مناطق مختلف متفاوت است.

در شمال بلژیک مردم بیشتر به زبان هلندی صحبت میکنند.در جنوب به زبان فرانسه و در بخش والونیا که در جنوب بلژیک است.اغلب مردم به زبان آلمانی صحبت میکنند و در پایتخت بلژیک یعنی شهر بروکسل به دو زبان هلندی و فرانسوی صحبت میکنند .

 انواع ویزا:

عادی و جهانگردی:دعوتنامه فتوکپی کارت اقامت دعوت کننده،ورقه مالیاتی یا فیش حقوق دعوت کننده،سه عکس،فرم سفارت،بلیت رفت و برگشت.

بازرگانی:دعوتنامه از شرکت بلژیکی با ذکر علت و مدت سفر.

روزهای کاری:یکشنبه،دوشنبه و سه شنبه.

نام رسمی:                     پادشاهی بلژیک

پایتخت:                        بروکسل

تاریخ استقلال:             ۱۸۳۰/۱۰/۴ از هلند

مساحت:                      ۳۰،۵۲۸ کیلومتر مربع(صد و سی و هفتمین کشور جهان)

نژاد:                    فلامان۵۳/۷%،والون۳۱/۶%،ایتالیایی۲/۶%،فرانسوی۲%،بقیه۷/۲%.

دین:                         کاتولیک۸۷/۹%،مسلمان۲/۵%،دیگر مسیحیان۲/۴%،بقیه۷/۲%

زبان:                        هلندی،فرانسوی،آلمانی(زبان های رسمی)

واحد پول:              یورو-۱۰۰ سنت ، یک یورو-۱۰۹۷۵ ریال

شهر های مهم:       آنتورپ،گنت،شارلروا،لینژ.

برچسب ها: فرم سفارت بلژیک، فرم سفارت بلژیک در تهران ، فرم دعوتنامه سفارت بلژیک ، فرم ویزا سفارت بلژیک ، فرم ویزای سفارت بلژیک ، فرم ویزای سفارت بلژیک در تهران، فرم ویزا سفارت بلژیک در تهران، فرم روادید سفارت بلژیک ،نمونه فرم سفارت بلژیک ، فرم های سفارت بلژیک ،گرفتن وقت سفارت بلژیک در ایران، وقت سفارت آمریکا در بلژیک ، گرفتن وقت از سفارت بلژیک در تهران، دریافت وقت سفارت بلژیک ،

دریافت وقت از سفارت بلژیک