وقت سفارت کانادا در آنکارا

وقت سفارت کانادا در آنکارا:

 انجام امور سفارتی کانادابرای ایرانیان از ایران به آنکارا منتقل شده است.به همین منظور شرکت مسافتی و گردشگری آترین گشت پارس با ارائه خدمات کامل امکان درخواست ویزای کانادا را در آنکارا را آسانتر از همیشه نموده است.

وقت سفارت کانادا در آنکارا

متقاضیان میتوانند برای اطلاع از مبالغ مربوط به:

-پکیج

-هتل انتخابی

-ترانسفر فرودگاهی

به آدرس ایمیل شرکت [email protected]  درخواست خود را ارسال نمایند.وقت سفارت کانادا در آنکارا

پکیج شامل :

-پر کردن فرم ها

-انجام امور سفارت

-ترانسفر به فرودگاه و بالعکس

– رزرو هتل سه ستاره با قیمت مناسب

-هماهنگی برای ترانسفرها

-ارائه مشاوره برای وقت سفارت کانادا در آنکارا

شایان ذکر است که هزینه هتل و ترانسفر فرودگاهی جدا از قیمت پکیج میباشد.مبلغ قابل پرداخت از بابت هزینه ویزا جدا از مبلغ پکیج بوده و توسط  متقاضی مستقیما در آنکارا به همکاران ما جهت واریز به حساب بانکی سفارت تحویل داده میشود که شرکت پس از واریز مبلغ ، فیش واریزی را به انضمام سایر مدارک به سفارت ارائه خواهد کرد.

مبلغ پکیج وقت سفارت :

مبلغ پکیج وقت سفارت کانادا به ازای هر نفر ۳۵۰ دلار آمریکا بوده و به ازای متقاضیان در قالب یک خانواده تا ۴ نفر ۳۵۰ دلار آمریکا میباشد ولی پر کردن فرم برای نفر دوم به بعد به ازای هر نفر ۶۰ دلار میباشد.

اخذ ویزا بدون نیاز به حضور مسافر:

برای متقاضیان که تمام مراحل را طی کرده و تنها مرحله تحویل یا پیک آپ ویزا باقی مانده است،شرکت بدون نیاز به حضور مسافر مراحل را انجام میدهد.شما تنها با دریافت پاسپورت تمام مراحل مربوطهه را انجام داده و پاسپورت را همراه با ویزای برای شخص ارسال مینماید.

هزینه ویزا :

برای اطلاع از مبلغ قابل پرداخت بابت ویزا با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

فرم درخواست برای وقت سفارت کانادا در آنکارا

تمامی فرم های آنلاین و سایر فرمهای ضرورری ۴۸ ساعت قبل از ارسال مدارک توسط شرکت آترین گشت پارس تکمیل خواهد شد که زمان تکمیل فرم ا حضور متقاضی همراه تمامی مدارک در شرکت الزامی میباشد.

مدارک مورد نیاز وقت سفارت کانادا در آنکارا

علاوه بر مدارکی که در ذیل اعلام میگردد ، همراه داشتن عدم سوء پیشینه ایران بصورت ترجمه شده و تائید شده توسط وزارت امور خارجه ضروری میباشد.

-اصل و ترجمه رسمی شناسنامه

-اصل و ترجمه رسمی کارت ملی 

-اصل سند ازدواج و ترجمه رسمی آن

-سه قطعه عکس ۵/۳*۵/۴ که با راهنمایی شرکت متقاضی میتواند در آنکارا تهیه نماید-

-اصل و ترجمه رسمی اسناد ملکی اعم از خانه ، آپارتمان ، باغ ، ویلا و زمین

-اسناد خودرو بنام متقاضی یا همسر وی

-اصل مدرک نوشته شده به زبان انگلیسی یا ترجمه رسمی مدارک فارسی مربوط به نوع و وضعیت شغلی که مشخص کننده شغل یا سمت-میزان حقوق یا درآمد و اجازه مرخصی و….باشد.

-درصورت بازنشسته بودن ارائه مدارکی که نشان دهنده بازنشستگی میباشدنیز الزامی میباشد.

-میزان دارایی موجودی حساب بانکی (نامه موجودی حساب بانکی با متن انگلیسی از بانک مربوطه دریافت شود.)

-اصل مدارک نوشته شده به زبان انگلیسی یا ترجمه رسمی فارسی مشخص کننده شغل و میزان درآمد همسر متقاضی باشد-

-اصل دعوت نامه

-اصل مدارک تحصیلی و ترجمه تائید شده مدارک توسط وزارت امور خارجه برای تمام متقاضیان

-اصل و ترجمه تائید شده پایان خدمت و معافیت متقاضی

مشخصات کامل آدرس پستی و تلفن شخص یا ارگان دعوت کننده و سایر مدارکی که وابستگی شخص به میهن و خانواده وی در میهن را نشان میدهد.
وقت کانادا .وقت فوری کانادا .وقت کانادا در استانبول .وقت کانادا در آنکارا .وقت کانادا در ابوظبی .وقت کانادا در دبی . وقت فوری کانادا در آنکارا. وقت فوری کانادا در استانبول وقت فوری سفارت کانادا .وقت فوری سفارت کانادادر استانبول .وقت فوری سفارت کانادا در آنکارا.وقت فوری سفارت کاناداد ابوظبی .وقت فوری سفارت کانادا در دبی .وقت vacمتقاضی میبایست حتما خواهر و برادرهایش را همراه داشته باشد.

اقدامات وقت  سفارت کانادا در آنکارا

پاسپورت ، عکسها ، فرمها ، فیش واریز هزینه ویزا و سایر مدارک در روز مراجعه توسط شرکت از متقاضی دریافت و به همکارانمان در سفارت تحویل داده خواهد شد.در صورتیکه حضور متقاضی توسط مسئول بررسی پرونده الزامی تشخیص داده شد جهت مراجعه متقاضی اقدامات لازم انجام میگیرد.متقاضی میبایست تا دریافت نتیجه در آنکارا حضور داشته باشد.درخصوص هتل متقاضی میتواندبعد از دریافت وقت سفارت ازلیست هتل های آنکارا یا آپارتمان مبله و هتل های پیشنهادی شرکت آترین گشت پارس مکان اقامت خود را  انتخاب کند.

وقت سفارت کانادا در آنکارا

ترانسفر فرودگاهی برای وقت سفارت کانادا در آنکارا

  • ترانسفر فرودگاه آنکارا به هتل و بالعکس برای پرواز های مستقیم از تهران به ازای هر نفر بصورت رفت و برگشت ۳۰ $ میباشد.
  • ترانسفر فرودگاه آنکارا به هتل و بالعکس برای پرواز های غیر مستقیم با ماشین سواری برای ۱ تا ۳ نفر یکطرفه ۴۰ $ و یکطرفه ۷۰$ میباشد.

قابل توجه متقاضیانی که قصد مهاجرت  به کانادا را دارند:

این دسته از افراد میتوانند بدون پرداخت مبلغ پکیج و تنها با رزرواسیون هتل و درخواست ترانسفر فرودگاهی از طریق شرکت آترین گشت پارس از سایر خدمات مشاورتی و ترانسفر رایگان سفارتی برخوردار شوند.شایان ذکر است همکاران بخش وقت سفارت شرکت آترین گشت پارس آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشند.

وقت سفارت کانادا .وقت سفارت کانادا در آنکارا .وقت سفارت کانادا در استانبول .وقت سفارت کانادا در آنکارا.وقت سفارت کانادا در ابوظبی .وقت سفارت کانادا در دبی .vacکاناداوقت کانادا .وقت فوری کانادا .وقت سفارت کانادا در آنکارا .وقت کانادا در آنکارا .وقت کانادا در ابوظبی .وقت کانادا در دبی . وقت فوری کانادا در آنکارا. وقت فوری کانادا در استانبول.وقت فوری سفارت کانادا .وقت فوری سفارت کانادادر استانبول.وقت سفارت کانادا در آنکاراوقت فوری سفارت کانادا در آنکارا.وقت فوری سفارت کاناداد ابوظبی .وقت فوری سفارت کانادا در دبی .وقت vac.وقت سفارت کانادا در آنکارا.شماره تماس جهت اخذ وقت سفارت شرکت آترین گشت پارس و هرگونه سوال در این رابطه: -۸۸۹۸۰۶۴۵-۸۸۹۸۰۶۴۶-۰۹۱۲۳۹۷۷۰۹۴-۸۶۰۲۱۰۰۸