پیکاپ ویزا آمریکا در آنکارا

پیکاپ ویزا آمریکا در آنکارا

پیکاپ ویزا آمریکا در آنکارا

پیکاپ ویزا کانادا در آنکارا به صورت غیرحضوری نیز امکان پذیر است.

برای این کار متقاضی باید فرم وکالت را به همراه مدارک مذکور به نماینده خود بدهد.

بعد از درخواست ویزای کانادا، سفارت جواب را از طریق ایمیل به متقاضی اعلام می کند.

در صورت قبول شدن درخواست، متقاضی برای درخواست ویزا باید پرینت آن ایمیل را به همراه پاسپورت به سفارت کانادا در آنکارا ببرد.

لازم به ذکر است که در صورت اقدام به پیکاپ ویزا به صورت غیرحضوری حتماً باید پاسپورت افراد بالای ۱۸ سال امضا داشته باشد و دقیقاً با امضای داخل فرم وکالت تطبیق داشته باشد. مدارک لازم برای پیکاپ ویزاهای غیر مهاجرتی: پاسپورت به همراه امضای داخل آن، پرینت ایمیل سفارت، فرم وکالت به ضمیمه ی امضاوی که مطابق امضای پاسپورت باشد.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای مهاجرتی: پاسپورت ها با امضا، پرینت ایمیل سفارت، دو قطعه عکس ۳٫۵* ۴٫۵  با پشت زمینه سفید، وارد نمودن قد و رنگ چشم تمام افراد متقاضی در صفحه ی آخر ایمیل، و امتضای متقاضی اصلی در صفحه ی آخر پرینت ایمیل.

پیکاپ ویزا.پیکاپ پاسپورت.وقت سفارت کانادادر آنکارا.وقت سفارت انگلیس  در دبی.وقت سفارت انگلیس  در ابوظبی.وقت سفارت انگلیس در آنکارا.وقت سفارت آمریکا در دبی.وقت سفارت آمریکا  در ابوظبی.وقت سفارت آمریکا در انکارا .وقت سفارت امریکا در بیروت.وقت سفارت آمریکا درارمنستان.

ارزان ترین و سریعترین وقت سفارت آمریکا. وقت سفارت.شرکت آترین گشت پارس.پیکاپ ویزا آمریکا در آنکارا.پیکاپ ویزا آمریکا در آنکارا

پیکاپ ویزا آمریکا در آنکارا