پیکاپ پاسپورت چیست ؟

پیکاپ پاسپورت چیست ؟

پیکاپ ویزا یا همان پیکاپ پاسپورت برای متقاضیانی است که پس از اقدام جهت اخذ ویزا و طی شدن مراحا اخذ ویزا ،به منظور صرفه جویی در هزینه و زمان ،امکان یا تمایل سفر به آنکارا-ارمنستان ابوظبی-دبی را ندارند.شرکت آترین گشت پارس با در اختیار داشتن تیم متخصص در تهران وآنکارا-ارمنستان-ابوظبی-دبی پس از دریافت پاسپورت متقاضی در تهران و ارسال آن به این کشورها بدون حضور وی مبادرت به اخذ پاسپورت متقاضی از سفارت و تحویل آن از طریق پست به متقاضی در ایران مینماید . با توجه به این که  پاسپورت  از مدارک اصلی شناسایی اشخاص محسوب می شود.

پیکاپ پاسپورت چیست ؟

ما تضمین کننده امنیت و حفظ گذرنامه شما در طی فرآیند پیکاپ خواهیم بود.

ثبت سفارش پیک آپ

لطفاً پیش از ثبت سفارش پیک آپ ویزا موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید:

  1. اگر شما قبلاً به سفارت آمریکا در دوبیمراجعه کرده اید و برگه زرد دریافت کرده اید و حالا پس از طی دوره زمانی مورد نیاز برای Clearanceتوسط سفارت آمریکا از آماده شدن ویزای خود آگاه شده اید، می توانید هم اکنون از خدمات پیک آپ ویزای آمریکای از دوبیتوسط شرکت آترین گشت پارس  www.pikupvisa.blogfa.com  استفاده نمایید.
  2. لطفاً توجه نمایید که اعلام Case Numberدر دبی می تواند از ۳ ماه تا ۱۲ ماه طول بکشد.پس از مشاهده Case Numberخود در وب سایت سفارت امریکا تنها ۹۰ روز برای سابمیت پاسپورت خود به امپست( EMPOSTمهلت دارید.

۲٫فهرست خدمات ارائه شده برای یک بارپیکاپ ویزای آمریکا از دبی شامل موارد زیر می باشد:

الف. یک بار تحویل پاسپورت و سایر مدارک دریافت شده از متقاضی به امپست (EMPOST) تا پیش از اولین یک شنبه پس از تاریخ دریافت پاسپورت از متقاضی.

ب. یک بار ارسال فایل اسکن رسید امپست شامل Tracking Number.

پ. یک بار دریافت پاسپورت از EMPOST در صورت قابل دریافت بودن آن تا ساعت ۱۲ ظهر یک شنبه هر هفته.

ت. یک بار تحویل پاسپورت همراه با ویزا یا بدون ویزای دریافت شده از امپست به متقاضی در دفتر تهران پیک آپ در اولین چهارشنبه بعد از دریافت پاسپورت از EMPOST. 

 ۳٫هزینه قابل پرداخت برای دریافت یک بار خدمات پیک آپ شامل موارد بند ۲ (بند بالا) برابر با ۲۰,۰۰۰ تومان می باشد. این مبلغ  پیش از امضای قرار داد به طور کامل دریافت می شود.

۴٫ساعت تحویل مدارک به دفترتهران پیکاپ، شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۷ بعد از ظهر می باشد.

۵٫از آن جا که برنامه پیک آپ ما یک شنبه هر هفته می باشد.

در صورت تحویل مدارک تا پیش از ساعت ۱۷ هر چهارشنبه، پاسپورت شما  تا یکشنبه بعدی تحویل داده می شود.

اما در صورت تحویل مدارک پس از آن، ارسال پاسپورت شما در برنامه ارسال یکشنبه دوهفته بعدی قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر می باشد که امپست تنها پست همکار سفارت امریکا جهت تحویل گرفتن مدارک و پاسپورت ها جهت اخذ ویزا می باشد. سفارت به هیچ عنوان پاسپورت ها را از مجرای دیگری به جز امپست نمی پذیرد.

۶-یکشنبه هر هفته ، تاریخ تحویل گرفتن پاسپورت همراه با ویزای شما از امپست می باشد.

طبق قرارداد ما موظف هستیم تا در  هر یکشنبه از EMPOST برای دریافت پاسپورت تمامی افرادی که پاسپورتشان در هفته یا هفته های پیش تحویل داده شده اما هنوز دریافت نشده است اقدام نماییم.آترین گشت هیچ تعهدی در قبال آماده تحویل نبودن پاسپورت شما در امپست نداشته. تنها در صورت آماده تحویل بودن و موفقیت در دریافت پاسپورت شما، متعهد به ارائه پاسپورت طبق زمانبندی است.پس از تحویل پاسپورت بهEMPOST حدوداْ ۱ هفته طول می کشد که پاسپورت دارای ویزای شما درEMPOST قابل دریافت باشد.

۷٫ما پس از رسیدن پاسپورت شما به تهران جهت زمان دریافت پاسپورت با شما هماهنگی می کنیم.

۸٫مدارک مورد نیاز برای عقد قرار داد به شرح زیر می باشد.

در هنگام حضور در دفتر شرکت برای عقد قرار داد تمامی این موارد آماده و قابل تحویل باشد:

الف. اصل پاسپورت امضا شده متقاضی

ب. اصل رسید کانفرمیشن Courier-in-authorization-Certificate

پ.اصل برگه زرد یا صورتی که پس از انجام مصاحبه از افسر سفارت دریافت کرده اید.

ت. فرم DS-160

ث.تکمیل و امضای دو نسخه از فرم وکالتنامه پیکاپ ویزا -پاسپورت

چ. تصویر پاسپورت

برچسب ها:پیکاپ ویزا.پیکاپ پاسپورت.وقت سفارت کانادادر آنکارا. وقت سفارت انگلیس  در دبی.پیکاپ پاسپورت چیست ؟.وقت سفارت انگلیس  در ابوظبی.پیکاپ پاسپورت چیست ؟..وقت سفارت انگلیس در آنکارا.پیکاپ پاسپورت چیست ؟..وقت سفارت آمریکا در دبی.وقت سفارت آمریکا  در ابوظبی.وقت سفارت آمریکا در انکارا.پیکاپ پاسپورت چیست ؟..وقت سفارت امریکا در بیروت.وقت سفارت آمریکا درارمنستان. ارزان ترین و سریعترین وقت سفارت آمریکا.پیکاپ پاسپورت چیست ؟.پیکاپ پاسپورت چیست ؟